Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy charakterze sponsora Grup szkoleniowych MKS Sygnał Lublin lub konkretnych drużyn naszego klubu.

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych zarówno w Polsce jak i na świecie a Naszą ideą jest szkolenie dzieci i młodzieży zachowując indywidualne podejście do każdego młodego piłkarza. Państwa obecność w naszym projekcie, jako Sponsora będzie doskonałą promocją jak i utrwali Państwa wizerunek, jako aktywnej marki na rynku a Nam pozwoli na świadczenie usług na jeszcze wyższym poziomie i będzie dla Nas jednocześnie poparciem z Państwa strony i wyróżnieniem dla podejmowanych przez Nas inicjatyw.

Zapraszamy do zapoznania się na Naszą ofertą. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, by móc przybliżyć naszą działalność oraz określić możliwe wspólne obszary działań a także by odpowiedzieć na Państwa pytania. Mamy nadzieję, że Nasza współpraca przyniesie obu stronom satysfakcję.

Sztab szkoleniowy, Dzieci i Rodzice

MKS Sygnał Lublin

PROPOZYCJA WSPOŁPRACY

Proponowane formy:

• Wkład finansowy – środki pieniężne, w tym darowizny na pokrycie kosztów np. zakupu strojów sportowych
  • Wkład rzeczowy – nagrody rzeczowe, gadżety sponsorskie

PRZYKŁADOWA OFERTA WSPÓŁPRACY:

KORZYŚCI

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSOR - PARTNER

TYTUŁ SPOSNSORA (WSZYSTKICH GRUP, ROCZNIKA, DRYŻYNY)

LOGO NA STROJACH SPORTOWYCH (MECZOWYCH, TRENINGOWYCH, DRESACH)

LOGO NA MATERIAŁACH REKLAMOWYCH

BANER REKLAMOWY

LOGO W INTERNECIE (STR. INTERNETOWA, MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE)

GADŻETY I UPOMINKI FIRMY DLA UCZESTNIKÓW

ZNIŻKA DLA RODZINY

PODKREŚLENIE ROLI SPONSORA W KONTAKTACH Z MEDIAMI

MIEJSCA REKLAMOWE SPONSORA – PROPOZYCJE

Rodzaj świadczeń oraz ich zakres zostanie dopasowany do potrzeb i możliwości sponsora. Sponsoring jest realizowany na podstawie stosownej umowy, której wzór przedstawimy na życzenie sponsora, a jej ostateczny kształt zatwierdzają obie strony.

Wyrażamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta zainteresuje Państwa oraz spełni wszelkie oczekiwania. Jesteśmy również przekonani, iż Państwa wsparcie będzie istotnym wkładem w rozwój młodej piłkarskiej kadry.

Zapraszamy do współpracy