PIKNIK INTEGRACYJNY NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

Dodano 21.6.2019

    We wtorek 18.06 rodzice zawodników z roczników 2009 i 2011 zorganizowali piknik integracyjny na podsumowanie mijającego sezonu. Z tej okazji wszyscy, którzy zdecydowali się przyjść na wydarzenie, mogli liczyć na duża dawkę emocji i sportowej zabawy.

    Impreza rozpoczęła sie o godz 17 uroczystym podpaleniem drew pod grillem oraz nałożeniem pierwszych kiełbasek na ruszt :). O miłą atmosferę w otoczeniu przyrody zadbali nasi nieoceni rodzice. Nie zabrakło oczywiście możliwości do aktywnego spędzenia czasu. Poza piłką nożną, była możliwość gry w koszykówkę oraz siatkówkę. Co ciekawe, ta ostatnia dyscyplina rozbudziła ducha rywalizacji szczególnie u mam naszych zawodników.

   Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tak wspaniale spędzonego czasu na pikniku. Dodatkowo, w imieniu MKS Sygnał Lublin, słowa podziękowań kierujemy do tych wszystkich, którzy w minionym sezonie pomagali i wspierali klub w procesie szkolenia naszych młodych zawodników: DZIECIOM, RODZICOM, SPONSOROM oraz TRENEROM!!!

link do galerii:

https://mks-sygnal-lublin.pl/galeria

MKS SYGNAŁ LUBLIN

Zemborzycka 3
Lublin 20 - 450

sygnal.biuro@o2.pl